Конфіденційність

Ми поважаємо вашу конфіденційність та вибір при використанні нашого веб-сайту. У заяві підкреслюються заходи, щодо забезпечення конфіденційності персональних даних, які ми зберігаємо про Вас.

I. Персональна інформація, яку ми можемо збирати і обробляти:

"Особиста інформація" - це будь-які дані, що відноситься до відвідувачів, які можуть бути ідентифіковані на основі цих даних, або на основі комбінації набору даних, а також інша інформація, яка є або може бути у володінні ТОВ «Т-Сервіс».

Загалом, ви можете переглядати наш веб-сайт без надання будь-якої особистої інформації про себе. Проте, певна інформація, такі як ваша IP-адресу, демографія, операційна система ваших комп'ютерів або тип браузеру можуть бути зібрані для того, щоб забезпечити зручність і простоту використання веб-сайту, пошук та усунення несправностей, обслуговування сайту, а також зрозуміти, які розділи сайту відвідують і як часто.

При реєстрації на нашому сайті ми можемо вимагати від вас надати нам певну особисту інформацію, таку як ваше ім'я, адресу електронної пошти, діяльність компанії, країну проживання та номер телефону, з наступною метою: створення ідентифікатора користувача, для можливості зв’язку з вами та надання доступу до бажаного контенту на основі ваших уподобань.

II. Наслідки ненадання особистої інформації:

Якщо ви вирішите не надавати вашу особисту інформацію, яка є обов'язковою для обробки вашого запиту, ми не бути в змозі надати вам відповідну послугу.

III. Передача та розкриття персональної інформації:

ТОВ «Т-Сервіс» не передає вашу особисту інформацію третім особам в маркетингових цілях без вашого попереднього дозволу. ТОВ «Т-Сервіс» буде звертатись за згодую для використання або поширення персональної інформації з будь-якою метою, крім вимог, для яких вона була зібрана спочатку.

Ми можемо передавати ваші персональні дані в середені ТОВ «Т-Сервіс» його партнерам, постачальникам послуг, уповноваженим стороннім агентам або підрядникам, з метою обробки або зберігання даних, після забезпечення письмової згоди на зобов'язання зберігання секретності таких даних.

При необхідності, ТОВ «Т-Сервіс» може розкривати особисту інформацію правоохоронним або контролюючим органам, у відповідності з чинним законодавством.

Внутрішнє використання файлів «cookie».

Файли «cookie» - це невеликі текстові файли, які ми, як і більшість інших веб-серверів, розташовуємо у вашому пристрої, для надання доступу до сайту. Це робиться, щоб розпізнати пристрій під час сеансу або під час ваших майбутніх відвідувань нашого сайту, в першу чергу для забезпечення якісного користування ресурсом.

Сторонні файли «сookies».

Коли ви відвідуєте веб-сайт ТОВ «Т-Сервіс», схвалені нами партнери по рекламі, можуть розташовувати власні файли «сookies» з метою функції ремаркетингу. На підставі вашої поведінки на нашому сайті, ви можете побачити нашу рекламу під час перегляду інших веб-сайтів, що входять в нашу партнерську мережу.

Ви можете відмовитись від перегляду наших рекламних оголошень в будь-який час, використовуючи посилання, зазначене нижче.
http://www.google.com/settings/ads

V. Безпека даних

ТОВ «Т-Сервіс» застосовує всі можливі заходи безпеки та процедури, які включають в себе адміністрування, фізичну безпеку та технічний контроль з метою захисту вашої особистої інформації.

VI. Зберігання даних

ТОВ «Т-Сервіс» може зберігати вашу особисту інформацію до тих пір, поки існує така необхідність, або якщо інше не передбачено відповідно до чинного законодавства.

VII. Пов'язані сайти

ТОВ «Т-Сервіс» може містити посилання на сторонні веб-сайти та сервіси. Однак ми не несемо відповідальності за заяви про секретність або практику таких сторонніх веб-сайтів.

VIII. Оновлення цієї декларації про конфіденційність

ТОВ «Т-Сервіс» може змінити політику конфіденційності даних та оновлювати цю заяву про конфіденційність, у разі виникнення необхідності. Але наші зобов'язання захистити конфіденційність користувачів веб-сайту будуть залишатись і надалі.

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102