abode logo

ABODE – ПДизайнерське агенство з багаторічним досвідом. Основні напрямки роботи: індивідуальний дизайн інтер’єрів, планування території, опорядження малих архітектурних форм, 3D візуалізація, перед проектна пропозиція.


rehau logo

REHAU – всесвітньо відомий бренд, що надовго забезпечив собі переваги у конкурентній боротьбі завдяки визначним інноваціям та високій надійності. REHAU послідовно об’єднує ноу-хау з трьох напрямків роботи – будівництва, автомобілебудування та індустрії. Вже тривалий час REHAU є незалежним та надійним партнером для клієнтів по всьому світу.


ariston logo

ARISTON – світовий експерт в сфері водонагрівального та опалювального обладнання, що забезпечує людей по всьому світу ефективними і високоякісними рішеннями для їх максимального комфорту.
Експерти і професіонали цінують Ariston за прагнення проектувати всі продукти таким чином, щоб максимально спростити і прискорити монтаж та обслуговування устаткування.


danfoss logo

Danfoss Link™ CC – єдина система, що дозволяє без жодних зусиль управляти радіаторними терморегуляторами і системою «Тепла підлога».
Новий мобільний додаток Danfoss Link Application™ дозволяє управляти опаленням будинку з будь-якого місця.


ecotech logo

Компанія Торговий Дім «Екотех» являється вітчизняним виробником протипожежних матеріалів (антипіренів) та засобів пожежогасіння.


Interier-M logo

«Інтер'єр-М». Приватне підприємство Інтер'єр-М займається розробкою та виготовленням корпусних меблів за індивідуальним замовленням, зокрема: прихожі, спальні, вітальні, дитячі, кухні, офісні меблі, стелажі та прилавки для магазинів і аптек, меблі для навчальних закладів та садочків.

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102