АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ

На сьогоднішній день альтернативні джерела енергії стають все більш популярними, особливо у світлі енергозберігаючих технологій. У минулому, не використовувані способи отримання енергії тепер актуальні. Ефективне енергозбереження неможливо уявити без застосування альтернативних джерел енергії. Енергетична незалежність, економічна вигода і постійно поновлювані ресурсні джерела – ось той короткий перелік комфорту, який отримує щасливий володар незалежних енергогенеруючих потужностей.

solar panels

Сонячні панелі.
За допомогою фотоелементів, сонячні батареї використовують енергію сонця та перетворюють її на електроенергію. Вони не потребують прямих сонячних променів для повноцінної роботи та можуть виробляти електричній струм навіть у хмарний день. Таким чином, ми маємо змогу використовувати сонячне світло для запуску побутової техніки та освітлення.

 

Основні переваги:
Скорочення рахунків за електроенергію. Сонячне світло є безкоштовним, тому ви сплачуєте тільки за первісну установку системи.
– Продаж електроенергії назад в мережу. Якщо ваша система виробляє більше електроенергії, ніж вам потрібно, ви можете продати надлишки назад в мережу по так званим «зеленим тарифам».
– Зменшення викидів вуглецевого газу. Сонячна енергія повністю відновлювана та не виділяє ніяких шкідливих або забруднюючих речовин.
Сонячні панелі не потребують значного обслуговування - вам просто необхідно підтримувати їх відносно чистими та переконатись, що нічого не заважає потраплянню сонячного світла на фотоелементи.
В середньому, ресурс роботи сонячних батарей близько 25 років або більше, та деякі компоненти системи потребують заміни протягом цього періоду.

heat pump

Тепловий насос
Уявіть собі будинок, в якому завжди комфортна температура повітря, проте система опалення та охолодження знаходиться поза полем зору. Ця система працює напрочуд ефективно та не вимагає особливих знань з боку власників для самостійного технічного обслуговування.
Геотермальні теплові насоси можуть бути легко інтегровані з існуючими системами, або проектуватися незалежно та встановлюватись в окремій будівлі. Розмір геотермального теплового насосу та розмір контуру заземлення залежить від вимог до нагрівання та охолодження для вашого будинку і має вирішальне значення для забезпечення ефективності та продуктивності системи. Ємність для геотермальних систем вимірюється в тоннах. Як правило, 3-тонної установки повинно вистачити для середнього будинку, однак необхідно враховувати особливості місцевості та сторонні фактори для більш точного розрахунку.
Спеціалісти T-Service мають великий досвід в установці теплових насосів та з радістю допоможуть Вам обрати правильний варіант для конкретного будинку.

Основні переваги:
– Перетворює одну одиницю електроенергії в п’ять одиниць тепла.
– Займає невелику площу.
– Працює дуже тихо не створюючи стороннього шуму.
– Високий строк служби. Якісна установка забезпечить Вас теплом на декілька поколінь.
– Працює як на обігрів так і на охолодження приміщення.
– Практично не споживає воду. Вся вода, що використовується для теплообміну повертається в той самий водоносний шар.
Строк окупності геотермальних установок може коливатись від 2 до 10 років, в той час як термін служби системи, в середньому 18-23 років. Крім того, великою перевагою є те, що системи поновлюваних джерел енергії створюють додану вартість до вартості вашого будинку, тож по суті являються вигідним капіталовкладенням.

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102