ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ

Якісно спроектовані інженерні мережі – це ключ до ефективного використання ресурсів та на сам перед, безпечна експлуатація інфраструктури як житлових будинків, так і виробничих комплексів. Системи забезпечення мікроклімату, а в окремих випадках і системи теплопостачання, мають суттєвий, а інколи і вирішальний вплив на об’ємно-планувальні рішення будинку та інтер’єр їх приміщень, витрату теплоенергетичних ресурсів. В T-Service ми об’єднали багаторічний досвід і сучасні методи проектування інженерних мереж та їх підтримки на протязі всього життєвого циклу.

Системи опалення, вентиляції та кондиціювання.
Обігрів будинку чи підтримка комфортного мікроклімату – це найбільша стаття витрат на утримання житла. Як правило, вона складає понад 40% від ваших рахунків за комунальні послуги.
В залежності від того, яким системам ви надаєте перевагу, наші інженери спроектують оптимальний варіант мережі враховуючи максимальну енергоефективність та економічність для наших клієнтів.

«Т-Сервіс» проектує та встановлює наступні системи:
-         Газове опалення
-         Електричне опалення
-         Опалення на основі відновлювальної енергії
-         Системи автоматизованого управління

Системи газопостачання.
Газ являється високоефективним паливом, отож ви отримуєте хорошу віддачу від кожної одиниці енергії. Він надходить безпосередньо в будинок, тому в зберіганні палива немає необхідності. Основними недоліками використання природного газу являються його висока вартість та залежність від центральної системи газопостачання.

Ось лише деякі з послуг, що ми пропонуємо:
-         Проектування та розробка системи газопостачання
-         Встановлення сучасних високоефективних котлів та заміна застарілого обладнання
-         Сервісне обслуговування системи
-         Заходи по оптимізації та економії затрат при використанні системи газопостачання

Системи водозабезпечення та водовідведення.
Вода займає центральне місце в житі кожного з нас, тому розробка якісної системи водопостачання має життєво важливе значення для підтримки здоров’я та приготування їжі.
Завдяки великому досвіду наших спеціалістів, ми прийшли до повного розуміння потреб наших клієнтів, не залежно від масштабів проекту. Інженери T-Service розробляють системи будь якої складності, як для об’єктів житлового та громадського призначення так і для промислових об’єктів.

Наші проекти включають:
-         Проектування мережі трубопроводу
-         Системи очистки та фільтрації
-         Каналізаційні системи
-         Оптимізація використання ресурсів та сервісне обслуговування

     

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102