НАДІЙНЕ БУДІВНИЦТВО З ТЕХНОЛОГІЯМИ SIP

sip panels

SIP розроблено, як так званий структурований «сендвіч» який складається з піни пінополістиролу стиснутої між двома плитами виготовленими з OSB, що забезпечує високу тепловіддачу та вологостійкість. 
Виготовленні в промислових умовах під суворим контролем, міцні та економічно вигідні конструкції доставляються безпосередньо на будівельний майданчик та монтуються, як звичайний конструктор в дуже короткі строки.

В процесі будівництва для з'єднання SIP панелей майже завжди використовують дерев'яні бруски. Завдяки такому з'єднанню, всередині панелі утворюється дуже міцний дерев'яний каркас, що робить будинок у кілька разів міцнішим ніж звичайні каркасні будівлі. Цільна конструкція, дозволяє витримувати урагани й землетруси до 7 балів. Стіни будинку в стані витримати вертикальне навантаження в 10 тонн і поперечне навантаження 2 тонни на квадратний метр. 
Щільність матеріалу, по суті, показує його вага на 1 кубічний метр площі. Щільність СІП панелі майже в 10 разів нижче щільності газоблоку і в багато разів меншою за щільність цегли. Це означає? Що СІП панелі: по-перше, легше транспортувати, по-друге, з них дещо легше будувати, і по-третє, при будівництві будинку з цього матеріалу можна серйозно заощадити на фундаменті.

Чим нижче показник теплопровідності, тим довше будинок віддає тепло і відповідно простіше та дешевше підтримувати в ньому необхідну температуру. Будинок з SIP виграє і за цим показником, а значить є самим енергоефективним, швидко прогріваючись і довго зберігаючи тепло. Теплопровідність газоблоку порівнянна з теплопровідністю дерева, яке традиційно належить до теплих будівельних матеріалів і в 2-3 рази вище, ніж у цегли.
Ну і, нарешті, самий суперечливий показник - вологопоглинання. Вологопоглинання - здатність будівельного матеріалу вбирати і утримувати вологу. Низький рівень поглинання вологи робить матеріал менш сприйнятливим до зовнішніх атмосферних впливів, збільшує його міцність, морозостійкість, зменшує теплопровідність. З іншого боку, властивості матеріалу, які призводять до високого показника вологопоглинання, також забезпечують його здатність «дихати» і, при правильному догляді і будівництві, створюють в таких будинках прекрасний мікроклімат. Саме за це дуже багато хто вибирає для будівництва такі матеріали як дерево і газобетон (більш економічний варіант), незважаючи на високий коефіцієнт вологопоглинання і необхідність додаткових витрат на гідрофобізацію. 

Екологія

Структурні ізольовані панелі (SIP) являються одними з найбільш герметичних та добре ізольованих будівельних систем, що робить їх по своїй суті, стовідсотково «зеленим» продуктом. Побудовані за такою технологією об’єкти будуть використовувати менше енергії для обігріву та охолодження, дозволяють краще контролювати внутрішні умови навколишнього середовища, а також скоротити будівельні відходи. 

Якість повітря в приміщеннях

Будинок побудований з використанням «сандвіч-панелей», дозволяє краще контролювати якість повітря в приміщенні за рахунок контрольованої вентиляції в межах герметичної оболонки будівлі.  Це забезпечує осушення повітря, що надходить всередину, зменшуючи можливість утворення цвілі.
SIP-панелі не містять летких органічних сполук та інших шкідливих хімічних речовин, які можуть вплинути на здоров’я людини. Компоненти, що використовуються для їх виготовлення, підлягають найсуворішим стандартам якості. 

Деякі переваги SIP технології:
• Попередня ізоляція, відсутність необхідності придбання додаткових матеріалів
• Швидке транспортування та монтаж
• 20-30% економії при встановленні електросистем
• До 40% економії на вентиляції та кондиціюванні
• Легкий монтаж дверей та вікон завдяки рівним поверхням 

Хочемо відзначити, що ці технології, на наш погляд, є оптимальним вибором для будівництва недорогого заміського будинку, який буде відповідати всім сучасним вимогам і забезпечувати комфорт його мешканцям. Що вибрати - питання смаку, пріоритетів і фінансів. Але будь-який Ваш вибір, реалізований добросовісною будівельною компанією, обов'язково принесе Вам радість проживання в власному якісному сучасному теплому будинку.

Зв'яжіться з нами

вул. Білецька 1а/410, м. Тернопіль
Україна
ТОВ "Т-Сервіс"

Тел: +38 067 352 0102